Moda PRLu

Moda PRLu

Lis 12

Moda PRLu

Kto z NAS NIE mial rozmowę Z pre-baby-boomu [starszy], którzy czerpią przyjemność NIE, wskazując, Ze Ich pokolenie została wykonana z trwałych Rzeczy w porównaniu temat naszych?

„Nigdy nie nie Cierpiał na depresję i stres!” Mówią. „Przyjęliśmy, co bylo, robić niczego i soldiered Dalej …. Nigdy Czas Nie mieliśmy na” nic innego! … Ty poland Today Nie Sa tak Trudne, JAK mój! „

Brzmi znajomo? Ważnym pytaniem JEST Wiec, Maja rację?

Przynajmniej na powierzchni, TAKIE Rzeczy, stresu i depresji Były znacznie mniej rozpowszechnione „back-in-the-day”, niz wag naszych czasach. Czemu? CZY się dlatego, že generowanie tłumione Ich stres i nie nie próbował niech to pokazać? CZY się, JAK rozwód, coś po prostu nie nie zrobił wtedy? … Moze.

CZY Ich generacji Maja mniej stresu niz zrobić czynienia Z naszych? Obecny JEST Powszechne przekonanie, ZE SA najbardziej podkreślił generacji świat Nigdy nie nie produkowane, ale spróbuj przekonać Każdą WWI WWII Vet LUB ZE Nie Wiedza, stres mamy WSZYSTKICH JEGO formach brzydkie. Wyraźnie nie! Niemniej jednak, istnieją różnice w sposobie szkół zasadniczych i poradzić sobie Z problemem.

Na Przykład, wiemy dzis, ZE PTSD [Traumatic Stress Disorder post] JEST Prawdziwy i emocjonalnie druzgocące. W Dzień Tam, nazwali go „Shell Shock” … i nazwali by rowniez coś innego – LMF – Który STAL za brak Moralnego błonnika.

Aby NIE zalezy Mnie Oda, ABY powiedzieć, Które Pokolenia podejście JEST słuszne, TYLKO zwrócić uwagę na różnice.

Kolejnym punktem pre-boomers Jak zrobić, aby, Nasze pokolenie nie nie wie, JAK Dobre Mamy iść.

Senior „. W naszych czasach, nie nie mieliśmy pieniędzy, musieliśmy dokonać ZE wzgledu Znaleźliśmy Sposoby, ABY SIę bawić i byliśmy szczęśliwi!”

CZY Byli szczęśliwi, CZY JEST Nie dyskusyjna.
Artykuł napisany przez: