PRL – gdzie znalezc pamiatki

PRL – gdzie znalezc pamiatki

Wrz 09
PRL - gdzie znalezc pamiatki

Historyczna Gorham Srebra została założona w 1831 Roku przez www.pracowniaintegra.pl/poradnia-on-line/blog Jabez Gorham, O mistrza wag Providence, Rhode Island. Głównym produktem Firmy byl srebrne łyżki, choc rowniez Małych przedmiotów, takich Jak Grzebienie, naparstki i biżuterii. Gdy syn Gorham, John dołączył zrobić Firmy Roku w 1841, nazwa została zmieniona na Jabez Gorham i syna.zakład pogrzebowy cmentarz bródnowski

John wprowadził Firme zrobić Maszyn. Tak wiec, JEGO Jako pierwsza firma na wykorzystanie Metod fabrycznych poszerzyć ręcznego Rzemiosła w Produkcji Srebra. Na powiększono teren Firmy w Centrum Opatrzności, A także ulepszone projekty i ostatecznie rozszerzył Linie Produktów.

Manufacturing Company Gorham odnotowano na Wysoka Jakość JEGO Pracy, Jak rowniez najwyższej Klasy konstrukcją i drobnego wykończenia Wszystkich Produktów. Słynny towarowym Gorham (lew, Kotwica i Kapitału G) została przyjęta zrobić stosowania na Wszystkich funta artykułów.

Gorham Srebrny znak towarowy Zna byl używany Między 1848 zrobić 1868 Roku, KIEDY lew wciąż skierowaną w lewo. Po 1865 Roku, Lew czynienia z prawej strony zwróconej Do kotwicy. Byl na znak towarowy dla Srebra. Innym znanym Z Gorham znakow JEST „Znak Towarowy, Który został użyty zrobić martele ‚The Gorham martele Linii Srebra.

PRL - gdzie znalezc pamiatki

Litery alfabetu od A do Q byly uzywane OD 1868 przez 1884, w ktorým symbole Czasu zostały przyjęte w każdym Roku zrobić 1933 piktogram geometryczne wskazuje dekadę Produkcji CYFRA oznacza rok wagowo ciągu dekady. Na Przykład W 1940 Roku, znak dziesięć rok byl numer 0 wewnątrz Ramki kwadratowej.

Jak dla kolekcjonerów i Miłośników kolekcjonowania, zdawać sobie sprawę z Tego znakù towarowego. Pomoże Ci W poszukiwaniu oryginalnych przedmiotów Gorham. Sprawdzić znakow Srebra Gorham Które naprawde oznaczają autentyczności.

Autor JEST entuzjastą srebrnych kolekcjonerskich i Kocha zbierając Oryginalne srebrne misy. Dużo wiedziec o Gorham Srebrny Towarowe. Mozesz rowniez sprawdzić Inne kolekcje Gorham Srebra.

Artykuł napisany przez: