Ceny starych rowerow i nowych

Ceny starych rowerow i nowych

Paź 28
Ceny starych rowerow i nowych

Próbować manipulować palce Twojego Dziecka, ABY zobaczyc Numery, Też.

Niektórych książki Maja Kukiełki LUB rękawice do kąpieli, ABY przejść wraz z historią. SA wspaniała inwestycja, ZE Ty i Twoje Dziecko korzystać przez Lata.

Przeglądaj Poezje. Rym, rytm i ton śpiewny SA interesujące dla dziecka, ABY sluchac.

kubki papierowe z nadrukiem Nie zapomnij Tickle Razem.http://dobryalkomat.pl śmiech JEST pierwszym krokiem w tworzeniu poczucia humoru. Uważaj na Głupie historie LUB zdjęć i dodac łaskotanie dla podkreślenia.

Weave książki zrobić swojej codziennej działalności. Zapakuj kilka Książek w szylkret na pieluchy, ABY Mieć na posyłki. Read książkę o Lekarzy PRZED powołaniem. Tie książkę TKANINY NA koszyku spożywczym. Istnieją nawet wodoodporny książki na Basen, Plaze LUB chce.

Nauczyć SIę Języka migowego dla Wspólnych zdjęć i Działań. Konsekwentnie zademonstrować podczas czytania. Wkrótce Dziecko zacznie CIę naśladować, ostatecznie czyniąc znak zanim Jeszcze zrobić.

Wyolbrzymiać. Wydłużony i dramatyzować powtarzających SIę zwrotów takich Jak „hippity-hop” LUB „w kółko”. Zasłonić usta reka, gdy Postać Robi coś niegrzeczny. Dopingować, gdy ktos wygrywa wyścig.

Czytaj Rzeczy w otoczeniu Dziecka, takich Jak Znaki drogowe, Etykiety żywności i Elementów menu. Pozwól swojemu dziecku dostrzegać, ZE świat sklada SIę oo wolno!

Adaptacja Zwiększenie Twojego Dziecka Brain Power, Holly Engel-Dusi i Susan M. Heim, ©2008.

Artykuł napisany przez: