Odziez w stylu retro

Odziez w stylu retro

Paź 07

Odziez w stylu retro

Nikt Nie Myśli o Mieście Pasadena, Kalifornia, Chyba ZE JEST Rose Bowl i Rose Parade Czasu, z wyjątkiem Los Angeles County Mieszkańców i Ludzi, którzy słyszą piosenkę „staruszką z Pasadeny”.

Gdy turyści Myślec o Wizyty w Kalifornii SA najczęściej mysle o pójściu zrobić Disneylandu Lub miastach, takich Jak Los Angeles i San Francisco CZY Miast Plaży Jak Long Beach, Monterey, Newport Beach, San Diego, Santa Monica, itp ..wynajem samochodów osobowych warszawa Bardzo niewielu z Nich Myśli O wizycie LUB przebywa „męski Miasta” Pasadena I JEST do Duzy blad.

Bez wzgledu na to, Czego szukasz w WAKACJE I wspólnie chcesz zrobić, mozna przejść znaleźć w interfejsie lub w pobliżu Pasadena. Samo miasto ma ponad czterystu (400) restauracje, Które serwują amost kazdy rodzaj żywności, Które mozna sobie wyobrazić, kilkadziesiąt galerii i antykwariatów, znakomite muzea TAKIE Jak Biblioteki Huntington i Norton Simon Museum of Art, hotele Wszystkich kategorii Dodaj od tanie motele Czy Ritz Carlton, Kluby nocne Kluby i komediowe, Piękne domy z ogrodami, Które mozna zobaczyc podczas Jazdy przez miasto, ponad DWIEśCIE (200) kościołów, Galore handlowe i Wiele więcej.

Góry, kurortów narciarskich, plaz i pustyni, Jak rowniez Disneyland, Knotts Berry Farm, Magic Mountain, Akwarium Morskie, Getty Museum ITP SA w odległości Pół zrobić jednej Godziny. Odwiedź Hollywood CZY Beverly Hills. Downtown Los Angeles JEST TYLKO Dziewięć mil od centrum Freeway Pasadenie. Odwiedź Arboretum, ogrody botaniczne LUB zoo w Los Angeles. Take w Dodger Lakers, Clippers, Kings LUB Galexy GRY (WSZYSTKIE MIEJSCA Sa mniej niz piętnaście (15) mil Od Pasadena). Wez udział w wyścigu koni w Santa Anita, Przejdź temat Jednego z największych w Kalifornii swapu spotyka SIę w Rose Bowl Lub Po Prostu usiąść w Restauracji na świeżym powietrzu, w słynnym „Old Town” Pasadena i obserwować Ludzi.

Artykuł napisany przez: sprzedamkosztyvat