Antyki dla dzieci

Antyki dla dzieci

Wrz 14

Antyki dla dzieci

CZY Reklama i Marketing Mleka Malucha í formuł ma cos wspólnego z TYM?

Maluch reklamy Mleka JEST Wszędzie w Telewizji, w sklepach, czasopisma, Gazety zamieszcza Szpitale, Matek i Zdrowia Dziecka, ośrodków internetowych, A nawet poprzez rozdawanie bezpłatnych próbek! Reklamy sama w sobie nie nie SA problemem, ale zbiorowy wpływ Wszystkich Reklam unormować wykorzystanie wzoru malucha w naszych umysłach.centrum wolka – hurtownia odzieży włoskiej Zaczynamy wierzyć, ZE JEST Normalne mleko Maluch i nurt WYBÓR Dla Dzieci Powyżej 12 miesiecy.

Infant Formula reklama JEST zakazana w Wieluniu krajach na całym świecie , w Tyma wag Australii, ale formuła maluch nie nie jest (patrz Artykuł). Wprowadzanie zrobić Obrotu Mleka Malucha podważa Wartości karmienia piersią, ponieważ wzmacnia Błędne, Karmienie piersią Ze przestaje Być korzystne wagowo pewnym momencie.

Jedna reklama telewizyjna nawet wychodzi i mowi: „Ja iść piersią przez 12 miesiecy, ale potem musiałem coś zrobić uzupełnienia swych Ciał stałych”. Większość innych reklamy nie nie SA tak śmiałe, ale sugerują, ZE poland potrzebują DODATKOWY suplement diety Mleka malucha. Aby Po Prostu Nie JEST prawda!

Wedlug światowej Organizacji Zdrowia (CDR / 93,4)

Karmienie piersią malucha (ponad 12 miesiecy) moze dostarczyć

95% zapotrzebowania Witaminy C

38% zapotrzebowania na Białko

45% zapotrzebowania na witaminę

31% dziennego zapotrzebowania na energie!

… Jak rowniez Inne korzyści zarówno Małym dzieckiem i mama!

WYBÓR karmić piersią Karmienie piersią LUB kontynuować dłużej niz 12 miesiecy JEST osobisty i często drażliwa, ale Niech TYLKO upewnić SIę, ZE JEST celu Jedna poinformowani.

Artykuł napisany przez: