Antyki

Antyki

Antyki

Targowisko przyciąga wielu miłośników różnego rodzaju antyków. Wśród zupełnie bezwartościowych przedmiotów można znaleźć prawdziwe perełki, a przy odrobinie szczęścia kupić je za bezcen. Dużą popularnością cieszą się bardziej lub mniej wartościowe stare meble, które wiele osób nabywa tylko po to, by własnoręcznie je przerobić i cieszyć się niepowtarzalnym i wyjątkowym przedmiotem, który każdemu wnętrzu nada indywidualnego charakteru.szukam hurtowni bluzek damskich Miłośnicy starych mebli mogą tu znaleźć naprawdę wartościowe i bardzo dobrej jakości krzesła, stoły, różne szafy i szafki.

Takie meble, często przedwojenne, wykonywane były z największą dbałością o każdy szczegół, przez najlepszych polskich rzemieślników. Jednak oprócz mebli na targu znaleźć można różnego rodzaju inne antyki. Miłośnicy książek czy kolekcjonerzy pocztówek również nie będą zawiedzeni. Właściwie na co drugim stoisku znaleźć można tego rodzaju przedmioty, niektóre oferowane często za przysłowiową złotówkę. Na bazarze jest też bardzo wiele obrazów. Większość z nich nie jest specjalnie wartościowa pod względem kolekcjonerskim, jednak przy odrobinie szczęścia i znajomości tematu, można i takie obrazy znaleźć. Ceny tych przedmiotów są bardzo różne, nie zawsze bardzo niskie, jednak targ jest po to, żeby się targować, co jest zresztą mile widziane przez sprzedawców.

Wielu sprzedawców oferuje też starą biżuterię. Wyroby tego typu nie należą do najtańszych, jednak czasem można znaleźć bardzo niezwykłe egzemplarze. Zresztą odwiedzając takie miejsce trzeba pamiętać, że tutaj nic nie jest oczywiste i rzecz która na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie bezwartościowa, może się okazać całkiem cenną. Zasada ta niestety działa też w drugą stronę. Na targu trzeba umieć wśród wielu bezwartościowych przedmiotów wyłowić tą jedną tzw.

perełkę, jednak do tego konieczne jest nie tylko dobre oko, ale także znajomość danego tematu.

Artykuł napisany przez: