Retro torebki

Retro torebki

Lis 09

Retro torebki Jare wypełniony plecak bedzie utrzymywać palce zajęte bez uciekania SIę zrobić przekąsek przez cały dzień (przekąski SA świętne, ale nie nie wtedy, gdy wykorzystywane wyłącznie Jako rozrywkę). Wnosimy Nasze Prawie Wszędzie z parą toczenia (Wielkie zabawki dla tabeli podczas oczekiwania na jedzenie), książka tkaniny (uderza w Stół spokojnie i Bezpiecznie zrobić żucia) Ja Little People. Strzeż zabawek, ktoré sa Zbyt małe LUB ktorých Części mozna łatwo odgryzła Jako 1-latków Nadal oddanie Wszystko w swoich ustach. Ponadto, Niektórych Z Pączek Z uprzęży NIE Wiele posiadają, wiec sprawdz, zanim kupisz.

Wyposażenie sypialni

¯artach się często bywa w przypadku Małych poland SA gotowe, ABY przejść zrobić ICH „Big Boy” £óżko wkrótce po włączeniu Jednego. Proponuję przyczyniając SIę zrobić Da © KR z czymś praktycznym i Nie JEST Zbyt ekstrawagancki Jak Zestaw arkuszy LUB lampy.

Rowniez klasyczny przebój SA personalizowane LUB tematycznie ścianę Da © KR. Pamiętaj, Ze Nie Musi Być niczym ogromny i zdejmowane naklejki Moga Być NAJLEPSZE. Pamiętaj, ABY SIę naradzić z rodzicami o Tym jednym, wiec WYBÓR koloru i motywy SA właściwe.

Przechowywanie

Wolę POLKE zabawki LUB wieżowych pojemników nad pudełko z zabawkami, Który STAL SIę Bałagan Na Górze, podczas gdy tak naprawde Nikt Nie Wie (LUB Chce wiedziec), Kolorado czai SIę na Dnie. Kupiłem POLKE z pojemników Nie tak dawno temu z Toys-R-Us za mniej niz 50 $. Mozna rowniez uzyskać kosze tkaniny w niemal dowolnym kolorze, ABY dopasować istniejące pomieszczenia Da © KR.

Książki

Mój syn uwielbia Swoje książki PRZED snem ja pamiętam, Który dal nam po prostu o kazdy otrzymaliśmy Jako dar, wiec jeśli chcesz zrobić wrażenie naprawde Nie ma lepszego sposobu. Płyta książki SA świętne dla Tego Wieku, bo moze obsługiwać je bez większego ryzyka wyrwanych stron (do żucia Beda Nadal odbywać SIę bez wzgledu na to, co robisz).
Artykuł napisany przez: